EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

Niniejszym mamy przyjemność poinformować, że nasza gmina bierze udział w akcji SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST I GMIN. Chodzi o to, żeby w tym czasie zaktywizować jak największy procent mieszkańców naszej Gminy.

Dlatego zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w wydarzeniach tego Tygodnia. W kalendarzu widać, że każdy w zależności od swych możliwości może wziąć w nich udział. Dla najmłodszych biegi rekreacyjne w szkołach, dla Seniorów spacer w miłym towarzystwie.

DLATEGO SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

PROSIMY TEŻ O ZAPROSZENIE RODZIN, ZNAJOMYCH, SĄSIADÓW DO UDZIAŁU W TEJ PRZYJEMNEJ I POŻYTECZNEJ AKCJI.

Niech ten Tydzień będzie początkiem stałych akcji związanych ze zdrowiem, integracją społeczną, radością i odpoczynkiem na świeżym powietrzu.

Udział w tym przedsięwzięciu w skali krajowej daje nam szansę otrzymania cennych nagród za procentowo największy udział mieszkańców Gminy. Dodatkowo premiowane są najoryginalniejsze pomysły zachęcające do powszechnego udziału mieszkańców. Z 24-godzinnym biegiem- sztafetą mamy duże szanse.