MMM

MMM to skrót od nazwy „Magazyn Młodych Mediów”.

Dla Państwa wygody postanowiliśmy zestawić wszystkie wydania w jednym miejscu. Dostępne one są na naszej stronie WWW, profilu na Facebooku oraz w Youtube.

Zapraszamy do oglądania.

Wydanie majowe: Bieg Konstytucji, z wizytą w Straży Pożarnej, pandemia i wracamy do sportu,
Fascynacje muzyczne głosy, Historia najbliższa; ksiądz Bonifacy Ostrzykowski (1799-1847), z życia szkoły, Mlecze w Skansenie, anegdoty i aktualności.

Wydanie kwietniowe: Operacja Czysta Rzeka, wiosna w Skansenie, z wizytą w zabytkowym młynie wodnym, bociany w naturze, życie szkoły w lockdownie, z okazji Światowego Dnia Tańca – chwila o tańcu, lokalne wyniki konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka, laureaci konkursu Palm Wielkanocnych, zaproszenie na Bieg Konstytucji 3 Maja, anegdoty i dużo wiosennej energii.

Wydanie Wiosenne: Równonoc – o co chodzi. Historia najstarsza – rozmowa z archeologiem dr. Jakubem Szelą. Wykopaliska z czasów rzymskich w Tuchlinie – reportaż. Jak powstaje chleb? Wizyta w piekarni. Topienie Marzanny. Tajemnicza przesyłka w przedszkolu. Kącik muzyczny – wirtuozi perkusji. Małe Ojczyzny – Nowy Brańszczyk, gawęda Jana Szymanika. Kolejki wąskotorowe.

Wydanie przedwiosenne: Konsekwencje pandemii – Depresja. Trzy krzyże w Brańszczyku – historia sprzed 100 lat. Tekla Rapacka – filantropka. Małe Ojczyzny – Ojcowizna, spotkanie z Janem Szymanikiem.

Wydanie Styczniowe: Szopki Bożonarodzeniowe, święto Trzech Króli w Porębie, zwyczaje ludowe na Nowy Rok, postanowienia noworoczne – sonda, kolędy i pastorałki, szczypta humoru.

Wydanie Sylwestrowe: Kolędy i kolędnicy, jasełka, wróżby noworoczne, Nowy Rok w Australii, podsumowanie 2020 roku w Centrum Kultury, życzenia Noworoczne od Starosty Wyszkowskiego Jerzego Żukowskiego i wicestarosty, Leszka Marszała.

Wydanie Świąteczne: Boże Narodzenie 2020. W nim: symbolika potraw świątecznych, zboże i szczęście, zwierzęta mówią ludzkim głosem, jak przygotować kutię, wywiad i życzenia świąteczne od Wójta, prof. Wiesława Przybylskiego.,

Wydanie grudniowe. A w nim: zwyczaje świąteczne, jak zrobić oryginalne ozdoby na choinkę i nie tylko, co to jest podłaźniczka – sonda uliczna, szczypta humoru.