Wszechnica zaprasza do Poręby

Temat okazał sie tak ciekawy, że zapraszamy do Poręby na spotkanie z Wszechnicą Brańszczykowską.

Wszechnica Brańszczykowska

Wczoraj miała miejsce inauguracja Wszechnicy Brańszczykowskiej.

Na pierwszy ogień poszło zagadnienie możliwych zakażeń wtórnych koronawirusem. Temat bardzo ważny i na czasie.

Następnie zagadnienia umiejętności żywienia, jak zapowiadaliśmy wcześniej. Między innymi pytanie: „Jak nie głodować i schudnąć?

Dzisiaj kilka migawek, pełny reportaż przedstawimy jutro w dziale „ON-LINE”.

WSZECHNICA BRAŃSZCZYKOWSKA

Mamy przyjemność poinformować, że uruchamiana jest nowa inicjatywa pod nazwą WSZECHNICA BRAŃSZCZYKOWSKA. Jest to formuła znanego od lat Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który ma misję podnoszenia wiedzy ogólnej i orientacji o nowych trendach we współczesnym dynamicznie rozwijającym się świecie.

Edukacja jest nie jedynym celem tego przedsięwzięcia. Także rozrywka, integracja, ciekawostki, dobre praktyki, wszystko, co pozwala na łatwiejsze, wygodniejsze poruszanie się we współczesnym świecie. Prowadzącymi spotkania nie są tylko prelegenci ściągani z zewnątrz, ale mogą być to także nasi bliscy, czy nawet my sami, bo każdy posiada jakiś obszar „wiedzy tajemnej”, doświadczeń życiowych, historii, którymi może się podzielić z innymi po to, aby te cenne doświadczenia nie zaginęły.

Pełny rozruch nastąpi po wakacjach, za to w okresie wakacji z uwagi na panującą pandemię pod szyldem Wszechnicy odbędą się zajęcia poświęcone Covid i żywieniu.

Serdecznie zapraszamy!