Wyniki Konkursu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

Po długich dyskusjach i zaglądaniu do ustalonego Regulaminu, Komisja przyznała w kolejnych kategoriach wiekowych wyróżnienia. które podajemy niżej wraz z prezentacją laureatów.

Zgodnie z regulaminem przeglądu komisja przyznała 2 wyróżnienia w każdej kategorii, z czego 1 dla solisty i 1 dla grupy. W kategorii klas 0-III wyróżnienie komisja przyznała dla solistki Amelii Gałka za wykonanie piosenki „Dziewczyna z granatem” a wyróżniona grupa to: Zuzanna Bloch, Weronika Głowacka, Amelia Kamińska, Gabriela Tomczak, Łucja Michalak i Amelia Gałka ze Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Białymbłocie za piosenkę „Co to jest niepodległość” Oba wykonania przygotowane pod kierunkiem Pani Marzeny Parobczyk.

Białebłoto zgarnęło oba wyróżnienia w tej kategorii GRATULUJEMY!

Komisja przeglądu postanowiła przyznać w kategorii klas IV-VIIII wyróżnienia dla: Jakuba Suworowa, Pawła Sobiewskiego i Jana Stoszewskiego za wykonanie piosenki pt. „Uwięziony ptak Niepodległość” Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Turzynie / opiekun Katarzyna Krucińska.

Wyróżniony solista:

Szymon Rosiński piosenka pt. „Mury” Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Turzynie / opiekun Katarzyna Krucińska

GRATULUJEMY!

Wyróżnienie dla Zuzanny Ginko w kategorii szkół średnich; w kategorii open wyróżnienie dla Pani Emilii Koczkodon oraz grupy klasy „0” ze Szkoły Podstawowej im. J. Piłsudskiego w Porębie – Zerówkowicze przygotowani pod kierunkiem Elżbiety Sitek.

GRATULUJEMY!

Oczywiście komisja nie zapomniała o najmłodszych!

W tej kategorii mieliśmy tylko 2 wykonania „Polska mój dom” zaprezentowała grupa „Sówek” z Samorządowego Przedszkola w Porębie: Gabriela Maria Guzy, Kacper Sito, Ignacy Brejnak, Wiktoria Sito, Natalia Łada przygotowani pod kierunkiem Pani Beaty Runo i Hymn Polski wykonany przez 3,5 letnią Barbarę Bralewską z Samorządowego Przedszkola „Krasnoludek” (przygotowaną przez Dorotę Kanię). Oba wykonania wywołały dużo uśmiechu na twarzach komisji, oczywiście wyróżniamy i gratulujemy odwagi.

BRAWA DLA WAS!